Дата: 16.03.2017

       Протруювальна машина Hanka – повністю автоматизована, що дозволяє використовувати машину в технологічних лініях. Машина відрізняється високою продуктивністю і якістю протруєного матеріалу.

Система аспірації дозволяє ефективно очищати посівний матеріал від пилу та легких домішок перед процесом протруєння.

Контроль якості протруєння керується за допомогою комп’ютерної системи.

Дата: 16.03.2017 

     Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Amela призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. Машина знаходиться на мобільному причепу, що дозволяє швидко і без зусиль переміщати її з одного господарства в інше за допомогою легкового автомобіля. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках.

Дата: 16.03.2017 

        Порційна машина польського виробництва AL50P призначена для протруювання насіння зернових вологим способом. У зв'язку з невеликою продуктивністю (до 1 т / год) машина може бути використана в невеликих господарствах до 100 гектарів. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а так само рідкі на водних і органічних розчинниках.

Дата: 16.03.2017

          Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Agata призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках. Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.

Дата: 16.03.2017 

  

           Протуювач камерного Dorez STM 5 типу призначений для роботи самостійно і в повністю автоматизованих лініях.

       Сучасна конструкція забезпечує високу якість протруєння і простоту в обслуговуванні.

       Моделі доступні з механічними дозаторами і електронними.

       Протуювальна машина з двома     незалежними насосами дає змогу одночасно обробляти посівний матеріал двома різними речовинами одночасно без їхнього змішування.

Дата: 19.10.15  
alce-2 Подрібнювачі ALCE / SUPER ALCE призначенні для подрібнення рослинних рештків кукурудзи, зернових, соняшника та інших. Сприяє знищенню шкідників та покращує перегнивання залишків за рахунок чого поліпшується родючість землі, досягається її оптимальний стан. Велика кількість ножів на один погонний метр та частота обертання ротора до 2000 об/хв.. забезпечує якісне подрібнення. Посилений каркас усуває ризик деформації, має змінний кожух для захисту від каміння
button