7 лютого  2018 року в ПП «Агрохім» відбувся черговий зимовий Агроклуб на якому були висвітлені дуже цікаві для  аграріїв теми.

       Присутні на семінарі з великою зацікавленістю сприйняли презентацію  щодо оптимізації сівозміни  в зв’язку зі зміною кліматичних умов на території України, повязаних з глобальним потеплінням, отримали науково-обгрунтовані  рекомендації щодо можливих рішень по можливим заходам по зменшенню впливу погодних умов на кінцевий результат. Вперше на Агроклубі було представлено НУТ ЯК ПЕРСПЕКТИВНУ КУЛЬТУРУ. Під час презентації науковців та практиків у учасників виникло досить багато питань технологічного  характеру і це свідчить про те, що піднята нами тема ДОСИТЬ АКТУАЛЬНА і інтерес у виробників є суттєвим. А з огляду на те, що культура ВИСОКОРЕНТАБЕЛЬНА, то це і зрозуміло. 

  

        Традиційно на Агроклубі були розглянуті деякі питання по соняшнику. На цей раз всебічно -його хвороби та шкідники і методи боротьби з ними. Не можна недооцінювати їх шкодочинність та вплив на кінцевий результат. Практичні поради до технологічної карти вирощування в сучасних  умовах, прогноз  поширення хвороб та методи боротьби з ними, економічна доцільність застосування мікродобрив та стимуляторів росту під час вегетації, які прозвучали під час презентації стануть в пригоді тим хто ПРАГНЕ МАТИ МАКСИМАЛЬНИЙ УРОЖАЙ сонячної квітки.

 

    

      На Агроклубі ще раз було звернуто увагу на нові тенденції в живленні рослин. Про стартові добрива сьогодні багато хто чув, але поки що працює за класичною технологією з використанням традиційних добрив. В презентації претставника ТОВ "Ферчем", дилером якого є ПП "Агрохім", були детально представлені стартові добрива іспанського виробництва, їх склад , відмінності від звичайних добрив та розрахунок економічної ефективності від їх застосування. За стартовими добривами -майбутнє! І ми сподіваємось, що вже цього року наші партнери зможуть зважити цей ефект як прибавку в урожаї. 

        Традиційно Агроклуб завершився тестом-вікториною для всіх присутніх з перемогою в якій ми вітаємо трьох чергових переможців, та обміном думками  за "келихом чаю".

Дякуємо за співпрацю!

 

       Традиційно на початку року ПП Агрохім проводить серію Агроклубів присвячених технології

вирощування сільськогосподарських культур. 24 січня 2018 року ми провели перший захід присвячений

вирощуванню озимих зернових.

       

 

Були запрошені лектори, які висвітлювали актуальні на сьогодні теми.

             Стан озимих зернових та прогноз на майбутній урожай розповів Мостіпан М.І.- доцент кафедри

загального землеробства, доповнив виступ Філєр Зельман Юхимович прогнозом погоди .

Подолян В.Г.  представник компанії Вітера поновив знання по продуктам підживлення.

  

Системи захисту для зернових впорівння цінового еквіваленту провели представники ТОВ УкрАвіт та ТОВ Сингента.

Наші партнери отримали відповіді на питання у дружній атмосфері.

Запрошуємо Вас на наступний етап навчання вже в лютому!

  

   14 грудня 2017 року  ПП «Агрохім» зібрав своїх партнерів для проведення Агроклубу з приводу вирощування та переробки високоолеїного соняшнику.

 

 

     На заході були присутні представники  ТОВ «Сингента» та ТОВ «Укролія».

   Генадій Малина,  технічний менеджер компанії «Сингента», описав вирощування соняшнику, він також зосередив увагу на основних критеріях здобуття високого вмісту олеїнової кислоти в насінні Коломбі, Таленто та СІ Есперто, і нагадав про вже відомі гібриди високоолеїнового соняшнику Тутті та Ферті.

 

   Юрій Шевченко – директор з розвитку бізнесу ТОВ «Укролія» описав роботу свого підприємства в переробці високоолеїнового соняшнику, та проанонсував виплату премії за соняшник з вмістом олеїнової кислоти.

 

   Також обговорювалися дуже важливі питання про сільське господарство, зокрема, тема вирощування та захисту кукурудзи.

ПП «Агрохім» висловлює свою повагу та дякує гостям і учасникам Агроклубу.

   За більш детальною інформацією звертайтесь у ПП «Агрохім».

      З 30.10-02.11.2017 у виставковому комплексі КиївЕкспоПлаза проходила

виставка “АГРОКомплекс 2017”,в якій прийняло участь ПП “АГРОХІМ”.

    

      На виставці ПП “АГРОХІМ” представило протруювальні машини різної

потужності для будь-яких господарств, виробництва Польщі та Франції; овочеву

сівалку італійського виробництва компанії MaterMаcc, та висіваючі пристрої.

        

       

     Також у цьому році ми представляли на виставці оригінальний посівний

матеріал, добрива та засоби захисту рослин компаній Syngenta та Euralis, офіційними

дилерами яких являється ПП “АГРОХІМ”.

   

     У лютому-місяці  ПП “АГРОХІМ” взяло  участь у виставці «Зернові технології 2017», яка проходила з 15  по 17 лютого 2017 року у виставковому комплексі КиївЕкспоПлаза.

Цього року учасниками виставок стали понад 500 провідних компаній з 23 країн світу.

Загальна експозиція складала 28 000 кв.м..

Крім України свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Австрія та Данія.

    

Цей захід є визначною подією в аграрному секторі країни. Компанії мають чудову можливість представити українському аграрію найновітніші технології вирощування сільськогосподарських культур, сільгосптехніку та інше.


В цьому році ПП “АГРОХІМ” представила на виставці наступну техніку – обприскувач (IMM, Італія), сівалка ( MaterMacc,Італія), протруювальні машини ( Франція та Польша).