14 грудня 2017 року  ПП «Агрохім» зібрав своїх партнерів для проведення Агроклубу з приводу вирощування та переробки високоолеїного соняшнику.

 

 

     На заході були присутні представники  ТОВ «Сингента» та ТОВ «Укролія».

   Генадій Малина,  технічний менеджер компанії «Сингента», описав вирощування соняшнику, він також зосередив увагу на основних критеріях здобуття високого вмісту олеїнової кислоти в насінні Коломбі, Таленто та СІ Есперто, і нагадав про вже відомі гібриди високоолеїнового соняшнику Тутті та Ферті.

 

   Юрій Шевченко – директор з розвитку бізнесу ТОВ «Укролія» описав роботу свого підприємства в переробці високоолеїнового соняшнику, та проанонсував виплату премії за соняшник з вмістом олеїнової кислоти.

 

   Також обговорювалися дуже важливі питання про сільське господарство, зокрема, тема вирощування та захисту кукурудзи.

ПП «Агрохім» висловлює свою повагу та дякує гостям і учасникам Агроклубу.

   За більш детальною інформацією звертайтесь у ПП «Агрохім».

      З 30.10-02.11.2017 у виставковому комплексі КиївЕкспоПлаза проходила

виставка “АГРОКомплекс 2017”,в якій прийняло участь ПП “АГРОХІМ”.

    

      На виставці ПП “АГРОХІМ” представило протруювальні машини різної

потужності для будь-яких господарств, виробництва Польщі та Франції; овочеву

сівалку італійського виробництва компанії MaterMаcc, та висіваючі пристрої.

        

       

     Також у цьому році ми представляли на виставці оригінальний посівний

матеріал, добрива та засоби захисту рослин компаній Syngenta та Euralis, офіційними

дилерами яких являється ПП “АГРОХІМ”.

   

     У лютому-місяці  ПП “АГРОХІМ” взяло  участь у виставці «Зернові технології 2017», яка проходила з 15  по 17 лютого 2017 року у виставковому комплексі КиївЕкспоПлаза.

Цього року учасниками виставок стали понад 500 провідних компаній з 23 країн світу.

Загальна експозиція складала 28 000 кв.м..

Крім України свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Австрія та Данія.

    

Цей захід є визначною подією в аграрному секторі країни. Компанії мають чудову можливість представити українському аграрію найновітніші технології вирощування сільськогосподарських культур, сільгосптехніку та інше.


В цьому році ПП “АГРОХІМ” представила на виставці наступну техніку – обприскувач (IMM, Італія), сівалка ( MaterMacc,Італія), протруювальні машини ( Франція та Польша).

ПРОТРУЮВАЧ НАСІННЯ Agata

     Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Agata призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом.

    На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках. Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.

    Машина обладнана аспіраційною системою, що дозволяє видалити легкі домішки та пил і отримати кращий результат протруєння матеріалу.

   Опційно комплектується електронною системою керування, системою завантаження та вивантаження у біг-беги, двома ємностями для одночасного внесення різних препаратів без їх змішування.

  • Напруга – 380 В
  • Об’єм ємності для протруювальної рідини – 50 л.
  • Об’єм завантажувальної ємності 100 л.
  • Потужність – 1.39 кВ

Загальна вага 155 кг

10394551 813569985397276 2044304283575800486 n

  

 

НОВИНКА 2015 РОКУ 

Для точного посіву соняшнику, кукурудзи, буряку, квасолі, арахісу, томатів, сорго, ріпаку, фенхеля, сої тощо (залежно від типу висіваючого диска). 

 ОСОБЛИВОСТІ: 

- якісний та точний посів як на підготовленому, так і на мінімально обробленому грунті, з рослинними рештками, за умови відсутності каменів та інших перешкод; 

- контроль глибини посіву, копіювання рельєфу і відстані між насінням навіть по нерівному і погано підготовленому грунту, незалежно від його типу (мал 1);

- запатентований висівний апарат MagicSem 8000 (мал 2);

- рекомендована швидкість висіву: буряк – 7-9 км/год; соняшник – 8-10 км/год; 

кукурудза – до 12 км/год;

- ефективний посів по вологому грунту;       

- потужність трактора 100-120 к.с.;

 

Детальніше...