Lesser Coat of Arms of Ukraine.svg      6 і 27 березня 2014 р пройшло навчання сервісної служби ПП «Агрохім» роботі на мобільних комплексах DOREZ (Франція), призначених для очищення і протруєння насіння. Навчання проводилося фахівцями компанії DOREZ. Фото звіт ви можете подивитися тут. За два дні сервісні інженери закріпили свої знання і вміння використання мобільного комплексу і відчули всі його переваги. Очищення і калібрування насіння на трієрі (4 види сит) під дією сили тяжіння насіння гарантує 100 % якість виконання робіт. Машина для протруєння дозволяє виконувати обробку насіння одним або двома видами розчинів (на вибір), а наявність камери попереднього сприскування і змішувача для подальшого перемішування (гумовими лопатками) протруєного насіння гарантує однорідність протравки і відсутність пошкодження насіння. Мобільність комплексу DOREZ вирішує питання транспортування при необхідності виконання робіт на різних базах одного господарства.
   
ypwioreuw t pojkdfg p[ok[p iofpoi

 

 
ПОСІВНИЙ МАТЕРІАЛ СОНЯШНИКУ
ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА
ЯСОН F1
(Оригінатор - інститут рослинництва ім.В.Я.Юр'єва НААН України)
 
  Трилінійний гібрид ранньостиглої групи, тривалість періоду вегетації 105-107 днів. Висота рослин 175-180 см. Відрізняється рівномірним цвітінням і дозріванням. Має високий рівень посухостійкості, слабку обсипальність при перестої, стійкий до вилягання. Має генетично обумовлену стійкість до вовчка та несправжньої борошнистої роси, толерантний до сірої і білої гнилей.    
  Гібрид олійного напрямку використання.
Потенціал урожайності - 41,6 ц/га.
Вміст олії в насіння 49,7-50,1 %.
Рекомендована густота перед збиранням -50 тис.
рослин /га.
Зона вирощування - Степ, Лісостеп України.
             Приватне підприємство «АГРОХІМ»
забезпечує високий рівень гібридизації за рахунок чистоти генотипу, високоякісне протруювання найкращими фунгіцидами (АпронXL, Вінцит 050, Вітавакс 200 ФФ, Максим XL, РоялФло) та інсектицидними (Гаучо, Круїзер 350 FS, Нупрід 600) протруювачами, стимуляторами росту та мікроелементами (Райкат Старт, Лігногумат, Гуміфілд), антистресантами (Альбіт, Амінокат 30).
 
 

З питань придбання насіння
звертайтесь за адресою:

25009, м. Кіровоград, вул. Комарова, 74
тел./факс: (0522) 33-07-27, 33-06-66
моб.: 099 484 76 22, 097 337 66 91
e-mail: agronom@agrokhim.com.ua

Ми працюємо заради Вашого успіху на землі
і пропонуємо найкраще!

 

1. Співпраця з ПП «Агрохім» - гарантує успіх.
(Ми працюємо заради вашого успіху на землі !)

rrrsdad

ПП «Агрохім», м. Кіровоград, з 1998 року офіційно представляє світові європейські бренди сільгосптехніки, захисту та живлення рослин, посівного матеріалу.

Мета компанії - це досягнення вашого успіху на землі, технічна та інформаційна підтримка сільгоспвиробників, прискорення впровадження новітніх технологій в кожне господарство.

2. Програми розроблені ПП «Агрохім» - забезпечують прибуток.
(Якість висока, розумна ціна. Дві риси роботи, а фірма одна !)

Детальніше...

Як і в ті давні часи так і сьогодні народними героями стають не відразу. Важкі випробування подолав Ясон в пошуках «Золотого Руна». Висміяний царями та недругами він таки дійшов до своєї мети та отримав народне визнання.

Так і в наші дні гібрид соняшнику Ясон, зареєстрований 2007 року, пройшов складні випробування зливами та засухою, хворобами, шкідниками, але найважчі випробування - це посуха південних степів, де висівали соняшник по соняшнику навіть до шести років, до того ж на погано підготовлених ґрунтах. За таких умов маємо різні результати. (див.табл.)Та вже мало хто пам’ятає, що потенціальна врожайність гібриду соняшника Ясон Харківської селекції 41,6 ц/га.

tabl

Детальніше...