Протуювач камерного типу призначений для роботи самостійно і в повністю автоматизованих лініях.

   Сучасна конструкція забезпечує високу якість протруєння і простоту в обслуговуванні.

Моделі доступні з механічними дозаторами і електронними.

   Протуювальна машина з двома     незалежними насосами дає змогу одночасно обробляти посівний матеріал двома різними речовинами одночасно без їхнього змішування.

   Відвантаження може проводитися в мішки та біг-беги. Система завантажувальних і  вивантажувальних норій забезпечує простоту в роботі.

 •  Потужність – 0,75кВ
 •  Живлення – 220/380В
 •  Продуктивність – 1-5 т/г.

2 незалежні ємності для протруювальної рідини – 100л

Дозатор насіння – механічний

Система керування – ручнa/електронна

Доступна у виконаннях різної продуктивності від 1 до 12 т/г.

   Опційно може комплектуватися: норіями для завантаження та вивантаження; шнеками; сортувальними машинами з циклоном.

Сортувально–протруювальний комплекс мобільного типу призначений для очистки, сортування та протравлення посівного матеріалу. Складається з платформи, на якій розташовані робочі механізми та панель керування для управління робочим процесом. Посівний матеріал засипається в приймальний бункер вхідної норії, яка передає його на сепаратор барабанного типу для очищення та калібрування посівного матеріалу. Після сепаратора посівний матеріал за допомогою другої норії передається в протруювальну машину для протруєння насіння. Готовий очищений, протруєний посівний матеріал вивантажується за допомогою пристрою для вивантаження насіння.
Характеристики:
Модель: RT354
Продуктивність, т / год: 3,5-5
Напруга, В: 380
Сила току, А: 9,6
Загальні потужність двигунів, кВт: 5,55
Вага, кг: 2960
button
Принцип дії: Одночасно з перекиданням дозувальних ємностей з насінням відбувається перекидання ємності з хімікатом (їх руху синхронізовано). Обидві ємності для хімікату знаходяться на одній осі, і коли хімікат з однієї виливається, друга заповнюється новою порцією хімікату. Відміряна таким чином доза суміші потрапляє у розподільний відсік. У розподільному відсіку суміш розбризкується на насіння. Якісне покриття на насінні виходить після змішування в змішувачі, в якому вони перемішуються гумовими лопатками. Таким чином забезпечується безперервне перемішування насіння і подача на упаковку в мішки. Втрат насіння на цих операціях немає.
Характеристики:
- Живлення проводиться від мережі 220/380 В.;
- Продуктивність від 1 - 9 т / год;
- Ємність для змішування отрутохімікатів до 80 л.;
- Шнекові перевантажувачі (опція);
- Можливість вивантаження одночасно в 2 мішки
button

 

     Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Agata призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках. Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.

  Машина обладнана аспіраційною системою, що дозволяє видалити легкі домішки та пил і отримати кращий результат протруєння матеріалу.

  Опційно комплектується електронною системою керування, системою завантаження та вивантаження у біг-беги, двома ємностями для одночасного внесення різних препаратів без їх змішування.

 
 • Напруга – 380 В
 • Об’єм ємності для протруювальної рідини – 50 л.
 • Об’єм завантажувальної ємності 100 л.
 • Потужність – 1.39 кВ
 • Загальна вага 155 кг

 

     Порційна машина польського виробництва AL50P призначена для протруювання насіння зернових вологим способом. У зв'язку з невеликою продуктивністю (до 1 т / год) машина може бути використана в невеликих господарствах до 100 гектарів. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а так само рідкі на водних і органічних розчинниках.

    Машина обладнана аспіраційною системою, що дозволяє видалити легкі домішки та пил і отримати кращий результат протруєння матеріалу.

   Процес протруєння відбувається порційно по 50 кілограм на протязі 1-2 хвилин. Протруювальна рідина розпилюється по всій камері за допомогою ротаційного розпилювача. Вивантаження проходить за допомогою шнека в мішок.

 

 • Напруга – 380 В
 • Об’єм ємності для протруювальної рідини – 1 л.
 • Потужність – 1.37 кВ
 • Загальна вага 108 кг

 

 

 

  Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Amela призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. Машина знаходиться на мобільному причепу, що дозволяє швидко і без зусиль переміщати її з одного господарства в інше за допомогою легкового автомобіля. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках.

   Протруєне насіння можна вивантажувати у мішки по 50 кілограм, а за допомогою спеціальної приставки вивантаження може проводитися в біг-беги. Система аспірації дозволяє ефективно очищати посівний матеріал від пилу та легких домішок перед процесом протруєння.

  Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.

  Машина має електронну систему керування. Опційно комплектується системою завантаження та вивантаження у біг-беги, двома ємностями для одночасного внесення різних препаратів без їх змішування.

 • Напруга – 380 В
 • Об’єм ємності для протруювальної рідини – 50 л.
 • Об’єм завантажувальної ємності 250 л.
 • Потужність – 3.47 кВ
 • Загальна вага 750 кг