Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Amela призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. Машина знаходиться на мобільному причепу, що дозволяє швидко і без зусиль переміщати її з одного господарства в інше за допомогою легкового автомобіля. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках.

   Протруєне насіння можна вивантажувати у мішки по 50 кілограм, а за допомогою спеціальної приставки вивантаження може проводитися в біг-беги. Система аспірації дозволяє ефективно очищати посівний матеріал від пилу та легких домішок перед процесом протруєння.

  Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.

  Машина має електронну систему керування. Опційно комплектується системою завантаження та вивантаження у біг-беги, двома ємностями для одночасного внесення різних препаратів без їх змішування.

  • Напруга – 380 В
  • Об’єм ємності для протруювальної рідини – 50 л.
  • Об’єм завантажувальної ємності 250 л.
  • Потужність – 3.47 кВ
  • Загальна вага 750 кг