Сільгосп. техніка: Машини для протравки насіння: Agata P212

Agata P212

Машини для протравки насіння

Сільгосп. техніка:
Машини для протравки насіння

AGRALEX

Виробник:
AGRALEX

Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Agata призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках. Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.
 
  Машина обладнана аспіраційною системою, що дозволяє видалити легкі домішки та пил і отримати кращий результат протруєння матеріалу.
 
  Опційно комплектується електронною системою керування, системою завантаження та вивантаження у біг-беги, двома ємностями для одночасного внесення різних препаратів без їх змішування.
 
Напруга – 380 В
Об’єм ємності для протруювальної рідини – 50 л.
Об’єм завантажувальної ємності 100 л.
Потужність – 1.39 кВ
Загальна вага 155 кг
Габаритні розміри - 1500 x 1800 x 720 мм
AGATA P212 СТАНДАРТ - 2-6 т/ч
AGATA P212 АВТОМАТ - 2-6 т/ч
 
 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Компанієвський

Тетяна
Тетяна

(099) 484-76-22

Голованівський, Маловисківський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Вільшанський, Благовіщенський, Новомиргородський, Новоархангельський