Посівний матеріал: Соняшник: НК РОККІ

НК РОККІ

Соняшник

Посівний матеріал:
Соняшник

Сингента

Виробник:
Сингента

НАЙВИЩА ВРОЖАЙНІСТЬ У РАННІЙ ГРУПІ СТИГЛОСТІ, НЕ ЗМЕНШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ ЗА ПІЗНІХ СТРОКІВ ПОСІВУ

Найкращий потенціал урожайності в ранньому сегменті. Гібрид помірно- інтенсивного типу з високою енергією росту на початкових етапах. При частих опадах та прохолодній погоді під час і після цвітіння може подовжуватися вегетація. Стабільний. Пластичний до строків посіву (можна сіяти в оптимально пізні строки). Добре реагує на плодючість ґрунтів і високий агрофон.

ГРУПА СТИГЛОСТІ. Ранньостиглий. 

ВИКОРИСТАННЯ. Класичний.

ВМІСТ ОЛІЇ. Дуже високий (до 53 %).

ВИСОТА РОСЛИН. Cередня (залежно від вологозабезпечення).

СТІЙКІСТЬ. Висока толерантність до фомозу і фомопсису, середня – до білої і сірої гнилі кошика. Стійкий до вовчка рас А–Е.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ. Адаптований до вирощування в усіх зонах України. Не рекомендується загущувати посіви і зловживати азотними добривами.

РЕКОМЕНДОВАНА ГУСТОТА НА ПЕРІОД ЗБИРАННЯ. В посушливих умовах Південного Степу і Приазов’я – 35–40 тис. рослин/га; в умовах помірного й достатнього зволоження в зоні Степу, Лісостепу та Полісся – 45–50 тис. рослин/га.

 

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський