Новини: Способи підвищення рентабельності виробництва сільгосп-культур.

Способи підвищення рентабельності виробництва сільгосп-культур.

image post
  • Опубліковано:

    12 лютого 2024, 09:57

Нарешті, після пандемії коронавірусу та незважаючи на жорстоку війну,  ПП «АГРОХІМ» повертається до своїх традиційних заходів в режимі off-line: 07 лютого наші клієнти мали можливість відвідати АгроКлуб - традиційну інформаційно-аналітичну форму співпраці.

Зважаючи на реалії, всі присутні залишаються одностайними в тому, що можливості працювати і просто жити зараз - це заслуга захисників Батьківщини, Збройних сил України.

 Головне питання цього разу було присвячене пошукам методів підвищення рентабельності виробництва с.-г. культур шляхом  зниження затрат на 1 га посівних площ.

Оцінка стану озимих в межах області, перспектив перезимівлі та інструментів для отримання достойного врожаю з огляду на наявні фективні  економічно-вигідні пропозиції була презентована технологічним експертом компанії АХТ Григорієм Поставнюком. Він також представив нові продукти АХТ (Агрохімічні технології)- компанії, яка на сьогодні є провідним українським брендом ЗЗР і входить в трійку найбільш популярних постачальників ЗЗР для незалежних виробників.  Найцікавіші новинки:  Трайдент, Ауріс та  N-STAB (інгібітор урази для зменшення випаровування летючих форм азоту при внесення КАС).  Загалом продукти АХТ закривають всі найчутливіші фази розвитку будь-яких культур  і можуть бути ЕФЕКТИВНО використані в  КОМПЛЕКСНІЙ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ. В Україні за 12 років діяльності АХТ накопичений значний досвід використання комплексних технологій захисту, ЯКІ НЕ ТІЛЬКИ ПРАЦЮЮТЬ, а й ЕКОНОМЛЯТЬ ГРОШІ і ЗБІЛЬШУЮТЬ ПРИБУТОК.

                                 

Не менш цікавою була презентація від регіонального представника компанії Agrinos  мікродобрива із США, Німеччини, Мексики Арсенія Онопрієнка, який представив ДОСИТЬ НОВІ на ринку України продукти, які тільки починають поширюватись і  дійсно здатні зменшити затрати на азотні добрива без втрати рівня врожайності, а саме  Агрінос А, та фосфоровмісні добрива по листу з великим вмістом фосфору в легкодоступних формах- Грінплантс Поліфос, Грінплантс РК, Сайліф Гель Пауер та ін. ПП «Агрохім» вже має на своєму складі продукти Агрінос А, Поліфос 15:50:0 та Грінпласт 0:43:47

                                 

Очевидні-неочевидні проблеми процесу використання обприскувачів і застосування пестицидів  ЧІТКО І КОНКРЕТНО визначив у своїй презентації технічний експерт компанії Агротека (ад’юванти, прилипачі, кондиціонери води тощо) Сергій Іщук. Спікер звернув увагу присутніх на використання для робочих розчинів води з відповідним рН, як ОДНУ ІЗ СКЛАДОВИХ ефективної дії пестицидів. Вирішити проблеми з рН здатен кондиціонер води коректор рН Аквареді. Проблему виникнення піни при розчині пестицидів у воді вирішить піногасник Піностоп, значно покращить ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЇ пестицидів за рахунок зменшення натягу поверхні водяної краплі і покращенню покриття і утриманню розчину на листковій поверхні економічно вигідна ПАР Глайдер. Повністю очистить обприскувач від попереднього пестициду омивач для оприскувачів  ОллБрайт, який не тільки вимиє від залишків діючих речовин у баку, а й видалить відкладенння солей і твердих залишків в трубах ЧИМ ПОКРАЩИТЬ РОБОТУ і насоса обприскувача, і його форсунок.

          

ПП «Агрохім» зажди має в своєму арсеналі цікавинки ЯКІ НАДАЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ для агробізнесу і покращення ефективності роботи агрономів. Агроном-консультант ПП «Агрохім» Тетяна Коваленко представила присутнім N-Tester – прилад для визначення рівня хлорофілу і контролю азотного забезпечення рослин. З цим приладом виробник може на будь-якому етапі визначити рівень забезпечення рослини азотом, контролювати потребу та вносити неохідну кількість азотних добрив у відповідності до потреб рослини. Цей прилад дозволяє вийти на новий рівень управління живленням рослин і в підсумку зменшити  собівартість продукції. 

                              

Для підвищення точності визначення на ранніх і будь-яких стадіях уражень/пошкоджень рослин Тетяна презентували ПРОСТИЙ, АЛЕ НЕОБХІДНИЙ гаджет Мобіскоп – мікроскоп-лінза для смартфону із збільшеням х20-х30 – х 300 разів., який допомагає виявити вид пошкоджень шкідниками та хворобами, особливо на ранніх, початкових стадіях, і правильно обрати препарат для боротьби з шкідливим об’єктом.  Також присутнім НАГАДАЛИ ПРО ІНШІ МОЖЛИВОСТІ, які відкриває ПП «Агрохім» для свої клієнтів. Це і ТЕХНІКА (сівалки,  культиватори, глибоко-розрихлювачі, диско-лапові агрегати, мобільні сушарки, протруювальні машини, сортувально-протруювальні комплекси Dorez, обприсувачі), а також, ЯК ОКРЕМИЙ ВИД СПІВПРАЦІ, ПОСЛУГИ що здійснює ПП «АГРОХІМ» (встановлення мікрогрануляторів на сівалки, культиватори, картоплесаджалки тощо для внесення гранульованих інсектицидів в малих дозах (від 2.5 кг/га), або ж мікродобрив в малих кількостях безпосередньо в насіннєве ложе; послуги протруєння як окремими французьскими протравлювачами, так і сортувально-протруювальними комплексами DOREZ RTB355 з якісним калібруванням і протруєнням безпосередньо в господарствах; виїд в господарство з мобільною сушаркою для здійснення сушіння кукурудзи, соняшнику та ін) .

                   

 Під час АгроКлубу відчувався жвавий інтерес до піднятих тем, а невимушена обстановка і активність слухачів, які зверталися із  питання до спікерам, свідчать про його актуальність та своєчасність.

На завершення АгроКлубу найбільш уважні клієнти мали можливість виграти цікаві призи. Розмова із спікерами та обговорення цікавих питань продовжилась і під час  дружнього фуршету.

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський