Новини: Мобільна доробка насіння - сучасні реалії

Мобільна доробка насіння - сучасні реалії

image post
  • Опубліковано:

    15 лютого 2024, 14:24

Використання якісного посівного матеріалу — одна з головних умов отримання стабільно високих врожаїв.

Ключовою перевагою сортувально-протруювального комплексу RTB355 є можливість забезпечення фермерського господарства високоякісним посівним матеріалом власного виробництва без великих інвестицій у відповідне обладнання.

  • Мінімум травмування насіння

В результаті механічного впливу робочих органів, збиральних, сортувальних, навантажувальних механізмів, насіння постійно піддається травмуванню та частковому пошкодженню. Переміщення насіння в сортувально-протруювальних комплексах Dorez відбувається за допомогою спеціально спроектованих норій, ковші яких наповнюються самопливом (силою тяжіння) та переміщуються без поштовхів, на відміну від класичних норій, мають дефлекторну насадку, яка виключає попадання та подрібнення насіння між підшипниковим вузлом або ковшем та ременями.

Наступна лінійка сортувально-протруювальних комплексів, найбільших за розмі-рами та зі значно розширеним набором різноманітних машин, які можуть бути встановлені додатково для покращення сортування і калібровки насіння до ідеального стану, — це мобільний сортувально-протруювальний комплекс RTPL 704.

Ця машина має продуктивність до 15 т/год. Це найбільша мобільна станція виробництва Ateliers Dorez S.A.S., зручна для пересування на великі відстані (обладнання встановлюється на автомобільний напівпричіп).

Для протруювальної машини, яка може встановлюватись на RTPL704, доступні як механічна система зважування з ручним калібруванням, так і більш точна пневматична система. Для нанесенні хімічного розчину використовується протруювальний модуль STE 10 або STM (STB) 12, здатні забезпечувати продуктивність до 15 т/год.

Більше інформації можна дізнатись, перейшовши за посиланням.

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський