Корисна інформація: ДОПОМОГАЄМО АГРАРІЯМ ДІЛОМ - ПОСТАВЛЯЄМО СУШАРКИ

ДОПОМОГАЄМО АГРАРІЯМ ДІЛОМ - ПОСТАВЛЯЄМО СУШАРКИ

image post
  • Опубліковано:

    04 грудня 2022, 20:13

14 причин, чому потрібно купити зерносушарки Mecmar?

СУШАРКА MЕCMAR D20/153

       

Детальна інформація щодо технічних характеристик доступна на за посиланням.

1. Надійність: Мобільні сушарки Mecmar продовжують безперебійно працювати, коли інші вже чекають на перший ремонт завдяки використанню у виробництві якісної сировини та комплектуючих тільки провідних брендів, таких як Riello, Siemnes, Comer, NSK, Schneider electric, Motovario, Bondioli & Pavesi. Всі критичні елементи мобільних сушарок Mecmar виконані з металу гарячого цинкування, пофарбовані елементи оброблені антикорозійним складом, перфоровані листи з нержавіючої сталі. Середній термін служби мобільних сушарок перевищує 20-річний рубіж.

2. Універсальність: за допомогою мобільних зерносушарок Mecmar можна висушувати практично будь-яку культуру: всі види зернових, кукурудзу, соняшник, ріпак, сою та навіть рис, причому будь-якої вологості та за один цикл. Одному циклу відповідає 4 фази: завантаження, нагрівання, охолодження, розвантаження.

3. Рівномірне сушіння зерна без пошкоджень досягається завдяки унікальному центральному шнеку з подвійною навивкою і змінним кроком, підшипниковим опорам і багаторівневій ворошилці з 3-м скребком. Найдовший пальниковий блок з аналогів забезпечує повне згоряння палива для максимальної продуктивності теплогенератора та рівномірної подачі тепла в зону сушіння.

4. Без проекту та будівельних робіт: не дивлячись на високу продуктивність багатьох моделей, монтаж та пусконалагодження займає не більше 7 днів. Для цього потрібна наявність: автокрана; мереж електропостачання номіналом 380 та 220 вольт з відповідною потужністю; силового кабелю завдовжки від місця підключення до місця встановлення обладнання; дизельного палива чи можливості підключення до газової лінії; майданчики з твердим покриттям, насіння зернових з можливістю завантаження (мінімум 2/3 ємності сушарки) для проведення випробувального запуску обладнання та виходу на робочі параметри зерносушарки Mecmar та пальника Riello.

5. Збільшення доходу під час продажу врожаю на піку вартості: сушарка Mecmar дає можливість безпечно зберігати врожай і приймати рішення про його продаж на піку вартості. Різниця в ціні може досягати 40%, за деякими культурами та 100%, залежно та кон'юнктури цін на світовому ринку. Це збільшує прибутковість рослинництва та дає можливість сільськогосподарським виробникам інвестувати у сучасні технології та розвиватися.

6. Простота обслуговування: iнженери компанії Mecmar конструюють сушарки відповідно до вимог по легкості доступу, зручності обслуговування та простоті налаштування та експлуатації. Легкість періодичного обслуговування (мастило, контроль технічних рідин, ременів) дозволяє операторам сушарки швидко та без особливої ​​кваліфікації виконувати ТО (технічне обслуговування). Кожна сушарка Mecmar, яка регулярно проходить технічне обслуговування з дотриманням усіх розпоряджень заводу-виробника, може довгі роки тішити свого власника. При цьому завод дає 24 місяці гарантії на всі моделі.

7. Швидкість придбання: мобільної зерносушарки Mecmar від моменту підписання контракту та запуску в роботу становить, як правило, не більше 30 днів (окрім сезону). Перед відвантаженням мобільні сушарки Mecmar тестуються на заводі для роботи основних вузлів, налаштовуються режими роботи, перевіряється обладнання при навантаженнях на спеціальних стендах. При отриманні своєї сушарки Ви не побачите нулів на лічильнику мото-годинника. Завдяки цьому складання та пусконалагодження мобільних сушарок на території клієнта займає від 2 до 7 днів за наявності крана та електрики. Імовірність відсутності елементів при складанні дорівнює нулю.

8. Альтернативні види палива: пальники Riello, встановлені на сушарках Mecmar, можуть працювати на рідкому паливі, мазуті, газу (метан, пропан-бутан) і в залежності від розміру форсунок можуть підтримувати різний температурний режим теплоносія від +40 до +120 С° . Спеціально розроблений теплогенератор на альтернативних видах палива (щепі, пелетах, с/г відходах), потужністю 0,5 та 1 мват, роблять зерносушарки Mecmar ще популярнішими серед українських фермерів.

9. Висока ліквідність  мобільних сушарок Mecmar підтверджується попитом, що постійно зростає, на вторинні машини даного бренду і відсутністю такого роду пропозиції на ринку, так як фермери задоволені сушарками і терміном їх служби. Продаж може бути актуальним у разі розширення діяльності та необхідності придбання більш продуктивної моделі. 10. Сервіс 24 години – це надання технічної допомоги, оперативне постачання запчастин, онлайн консультації, відповіді на питання, оперативне вирішення проблеми та багато іншого. Гарантовано Ви отримаєте професійну, інформаційну та організаційну підтримку. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи Сервіс 24 години – це оперативність, достовірність інформації та чітка організація роботи.

10. Сервіс 24 години – це надання технічної допомоги, оперативне постачання запчастин, онлайн консультації, відповіді на питання, оперативне вирішення проблеми та багато іншого. Гарантовано Ви отримаєте професійну, інформаційну та організаційну підтримку. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи Сервіс 24 години – це оперативність, достовірність інформації та чітка організація роботи.

11. Безпека : потрійна система захисту від спалаху в базовій комплектації зерносушарок Mecmar, робить їх одними з найбезпечніших серед аналогів. Вакуумний датчик контролю роботи грілки, залежно від роботи вентилятора. У випадках перевищення температури теплоносія більш ніж 15 градусів, пальник автоматично вимикається. Вся електроніка у контрольній панелі захищена від перепадів напруги. Антивандальний корпус контрольної панелі, клас захисту IP55. Пелюсковий захист захищає від спалаху при сушінні соняшника.

12. Свобода вибору часу збирання врожаю: мобільна зерносушарка Mecmar технічний винахід італійського машинобудування для порятунку врожаю будь-якого виду з різним рівнем вологості. Збирання врожаю, як правило, залежить від кліматичних та погодних умов. Особливо це є актуальним для фермерів у зонах ризикованого землеробства. Купуючи мобільну зерносушарку Mecmar, Ви самостійно вибираєте час збирання та контролюєте процес сушіння, вибираючи температурні режими, що відповідають Вашому продукту та рівню вологості.

13. Економічність:мобільні сушарки Mecmar досить економічні у споживанні дизельного палива, газу завдяки унікальному технічному рішенню камери згоряння та використанню прогресивних пальників Riello. Середня витрата становить 1,1 л/1 м3 при знятті 1% вологості з тонни продукту. А при використанні теплогенераторів на твердому паливі собівартість знижується в 5 разів. Витратні матеріали (ремені, підшипники та інші частини, що швидко зношуються) провідних світових виробників, що гарантує тривалий термін їхньої служби. Ви заощаджуєте на транспортуванні зерна до елеватора, не переплачуєте за додаткові послуги і в результаті сушіння гарантовано отримуєте лише своє зерно.

14. Заводська гарантія 24 місяці : компанія Mecmar надає на сушарки і інше устаткування гарантію строком на 24 місяці з моменту введення в експлуатацію спеціалізованою організацією, яка має право на проведення цих робіт відповідно до вимог заводу Mecmar S.p.A.

СУШАРКИ MECMARВОНИ ВАМ ТОЧНО СПОДОБАЮТЬСЯ!

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський