Посівний матеріал: Соняшник: ОПЕРА ПР

ОПЕРА ПР

Соняшник

Посівний матеріал:
Соняшник

Сингента

Виробник:
Сингента

СТАБІЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ І НА БІДНИХ ҐРУНТА

Гібрид екстенсивного типу з середньою енергією росту на початкових етапах розвитку. При невеликій густоті здатний до компенсації врожаю за рахунок збільшення розміру кошика й насіння. Придатний до вирощування на будь-яких типах ґрунтів. Пластичний до строків посіву. При зріджених посівах (<40 тис. рослин/га) формує велике насіння. Високотехнологічний для збирання.
 
ГРУПА СТИГЛОСТІ. Середньораній.
ВИКОРИСТАННЯ. Класичний.
ВМІСТ ОЛІЇ. Середній (до 47–49 %)
 

ВИСОТА РОСЛИН. Середня (залежно від вологозабезпечення).

СТІЙКІСТЬ. Стійкий до вовчка рас А–Е. Висока толерантність до білої і сірої гнилей, середня – до фомозу й фомопсису. Добра посухостійкість.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ. Придатний для вирощування за мінімальною технологією обробітку ґрунту та на ґрунтах із низьким рівнем родючості. Адаптований до вирощування в усіх зонах України.

РЕКОМЕНДОВАНА ГУСТОТА. В посушливих умовах Південного Степу і Приазов’я – 35–40 тис. рослин/га; в умовах помірного й достатнього зволоження в зоні Степу, Лісостепу й Полісся – 45–50 тис. рослин/га.

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський