Посівний матеріал: Соняшник: ТУТТІ

ТУТТІ

Соняшник

Посівний матеріал:
Соняшник

Сингента

Виробник:
Сингента

ЧЕМПІОН ЗА ВРОЖАЙНІСТЮ СЕРЕД ВИСОКООЛЕЇНОВИХ ГІБРИДІВ

Гібрид інтенсивного типу, генетично близький до гібрида НК Конді. Найпопулярніший високоолеїновий гібрид у Центральній і Західній Європі. Лідер за рівнем урожайності серед високоолеїнових гібридів, найкращу віддачу забезпечує на родючих ґрунтах. Вміст олеїнової кислоти в олії — до 93 % (у разі дотримання просторової ізоляції від 300 м і за сприятливих погодних умов).

ГРУПА СТИГЛОСТІ. Середньостиглий. 

ВИКОРИСТАННЯ. Високоолеїновий.

ВМІСТ ОЛІЇ. Високий (до 52 %).

Вміст олеїнової кислоти в олії. До 93%.

ВИСОТА РОСЛИН. Cередня (залежно від вологозабезпечення).

СТІЙКІСТЬ. Добра посухостійкість. Стійкий до вовчка рас А–Е. Дуже добра толерантність до фомопсису й фомозу, вища за середню стійкість до білої гнилі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИРОЩУВАННЯ. Рекомендовано дотримання сівозміни і оптимальних строків посіву. Не рекомендуєтся загущувати посіви. Рекомендовний для усіх зонах України, крім рацонів, де наявні нові расі вовчка. 

РЕКОМЕНДОВАНА ГУСТОТА. В посушливих умовах – 35–40 тис. рослин/га; в умовах помірного й достатнього зволоження – 45–50 тис. рослин/га.

 

 

 

 

 

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський