Сільгосп. техніка: Точний висів: Сівалка MS 8100

Сівалка MS 8100

Точний висів

Сільгосп. техніка:
Точний висів

MaterMacc

Виробник:
MaterMacc

Причепна сівалка для точного посіву соняшнику, кукурудзи, буряку, квасолі, арахісу, томатів, сорго, ріпаку, фенхеля, сої тощо (залежно від типу висіваючого диска). 

На сівалці MS 8100 встановлюється висівна секція MagicSem 8000 яка гарантує високо­точний висів, як по обробленому ґрунті так і в умовах мінімальної обробки, забезпечує постійну задану глибину посіву. Характе­ризується дводисковою системою загли­блення діаметром 390 мм., та може працю­вати при наявності на поверхні ґрунту рос­линних залишків. Контроль за заглиблен­ням посівного матеріалу виконується двома прогумованими колесами, котрі розміщені по бокам від місця падіння зерна. Шарнір­ний паралелограм гарантує високу ампліту­ду апарату. Задні прикочуючі колеса мають великі можливості по регулюванню, як по силі притискання до поверхні ґрунту так і по куту нахилу прикочування. На цю висів­ну секцію можна встановити комплект пру­жин та колтери, що надасть можливість здійснювати посів за технолдогією No-Till.

 

 

 

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Олександр
Олександр

(096) 224-56-44

Райони :

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський