Сільгосп. техніка: Машини для протравки насіння: AL50P

AL50P

Машини для протравки насіння

Сільгосп. техніка:
Машини для протравки насіння

AGRALEX

Виробник:
AGRALEX

Порційна машина польського виробництва AL50P призначена для протруювання насіння зернових вологим способом. У зв'язку з невеликою продуктивністю (до 1 т / год) машина може бути використана в невеликих господарствах до 100 гектарів. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а так само рідкі на водних і органічних розчинниках.

    Машина обладнана аспіраційною системою, що дозволяє видалити легкі домішки та пил і отримати кращий результат протруєння матеріалу.

   Процес протруєння відбувається порційно по 50 кілограм на протязі 1-2 хвилин. Протруювальна рідина розпилюється по всій камері за допомогою ротаційного розпилювача. Вивантаження проходить за допомогою шнека в мішок.

Напруга – 380 В
Об’єм ємності для протруювальної рідини – 1 л.
Потужність – 1.37 кВ
Загальна вага 108 кг

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Компанієвський

Тетяна
Тетяна

(099) 484-76-22

Голованівський, Маловисківський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Вільшанський, Благовіщенський, Новомиргородський, Новоархангельський