Сільгосп. техніка: Машини для протравки насіння: AMELA

AMELA

Машини для протравки насіння

Сільгосп. техніка:
Машини для протравки насіння

AGRALEX

Виробник:
AGRALEX

Протруювальна машина неприривної дії, польського виробництва, Amela призначена для протруювання посівного матеріалу вологим способом. Машина знаходиться на мобільному причепу, що дозволяє швидко і без зусиль переміщати її з одного господарства в інше за допомогою легкового автомобіля. На індивідуальну заявку клієнта може комплектуватися шнеком для протруєння насіння, бобових і кукурудзи. Для протруювання насіння можна застосовувати протруйники порошкові для приготування емульсій, а також рідкі на водних і органічних розчинниках.

   Протруєне насіння можна вивантажувати у мішки по 50 кілограм, а за допомогою спеціальної приставки вивантаження може проводитися в біг-беги. Система аспірації дозволяє ефективно очищати посівний матеріал від пилу та легких домішок перед процесом протруєння.

  Система протруєння заснована на роботі ротаційного розпилювача, котрий обертається з великою швидкістю і створює з протруювальної рідини туман, який рівномірно покриває всю поверхню оброблювального матеріалу.

  Машина має електронну систему керування. Опційно комплектується системою завантаження та вивантаження у біг-беги, двома ємностями для одночасного внесення різних препаратів без їх змішування.

Напруга – 380 В
Об’єм ємності для протруювальної рідини – 50 л.
Об’єм завантажувальної ємності 250 л.
Потужність – 3.47 кВ
Загальна вага 750 кг.

Продуктивність: 3-6 т/ч.

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Компанієвський

Тетяна
Тетяна

(099) 484-76-22

Голованівський, Маловисківський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Вільшанський, Благовіщенський, Новомиргородський, Новоархангельський