Сільгосп. техніка: Обробіток грунту та пожнивних рештків: Плуг Dragon 9 (частина 1)

Плуг Dragon 9 (частина 1)

new
Обробіток грунту та пожнивних рештків

Сільгосп. техніка:
Обробіток грунту та пожнивних рештків

MoroAratri

Виробник:
MoroAratri

ПП «Агрохім» 05.10.2018р. провело випробування плуга Dragon  9 італійського виробника компанії «Moro Aratri»в комплектації «по борозні». Дослідження стосувалось всіх заявлених виробником технічних параметрів плуга.

Отримані результати узагальнені до загальноприйнятних показників високоякісних плугів.

Характеристики плуга Moro Aratri  Dragon  9:

Рама: симетрична, жорстка, розмір перетину 200 х 120 х 10 мм, що є достатнім для збереження геометрії конструкції навіть в найжорсткіших умовах довготривалої експлуатації.

Пристрій повороту, що включає в себе зручно розташований і досить «швидкий» гідроциліндр.

Ширина захвата корпусу: 33-37-42-47см.

Висота рами плуга:           84 см

Відстань між корпусами: 100 см.

Передплужники: якість заорювання стерні кукурудзи чи проміжних культур- відмінна!

Типи передплужників: асортимент передплужників Moro Aratri надає можливість підібрати відповідний тип для забезпечення якості оранки в залежності від типу ґрунту.

Відвал: суцільний виготовляється із надзвичайно зносостійкої легованої бором сталі, має унікальну геометрію, яка забезпечує якісну оранку з низьким коефіцієнтом втрати потужності трактора.

Можливі типи корпусів відвалів:  крім традиційних, Moro Аratri пропонує перисті для роботи на в’язких і важких ґрунтах, з пластиковою поверхнею для роботи на липких ґрунтах, видовжені для борозни шириною до 50 см і ще багато інших).

        

ПЕРИСТІ                                       ПЛАСТИКОВІ

ВИДОВЖЕНІ


Запобіжний пристрій : 1 розривний болт (болт надійності) М 16 , клас міцності 10.9. забезпечує надійний захист робочих органів плуга та зручність в обслуговуванні.
При досягненні межі міцності болт ламається, що  дозволяє уникнути більш серйозних структурних поломок робочих органів при зустрічі з перешкодами (коріння, каміння, переущільнення грунту  тощо). Залежно від виробника, на різних плугах захисні механізми спрацьовують при різному зусиллі, що діє на корпус плуга. Як правило, це зусилля починається від 1400 і закінчується 2150 кг на один корпус. 
Плуги Moro Aratri  Dragon  налаштовані на зусилля розриву болта не менше 1850 кг, що є достатнім для впевненої роботи в будь-яких умовах. 
Важливим показником є й відхилення корпусу вгору при спрацюванні захисту. Корпус повинен підійматися мінімум на 30 см, а ще краще — на всі 38 см: плуг Dragon Moro Aratri  відхиляється при спрацюванні механізму захисту не менше ніж на 35 см .
Гідравліка (гідроциліндри, гідрорукави): високоякісні (оригінальне італійське виробництво). Опорне колесо:   AW 708,  розмір 500/50-R17 ( від компанії IMPLEMENT).
Ширина захвату плуга:  може встановлюватися в 4-х положеннях від 2,64-2,97м до 3,76 – 4,23 м і залежить від виставленої ширини захвату кожного корпусу (33-37-42-47см) та кількості корпусів:
-при використанні  8  корпусів  ширина оранки за один прохід досягає 3.7 метрів;
-при використанні  9  корпусів ширина оранки за один прохід досягає 4.2 метрів.
Навіть з одним опорним колесом плуг впевнено витримує задану глибину обробітку та має гарну маневреність при транспортуванні.
Швидкість обороту плуга: як і зі швидкістю руху, швидше — не значить краще! Оптимальним є оборот плуга за 8-9 секунд- цього достатньо, поки тракторист розвертає агрегат і заїжджає в наступну загінку. Плуг Dragon 9  Moro Aratri розвертається в середньому за 9 секунд в залежності від стану грунту та «дзеркала»  відвалів. Поворотний механізм включає два подвійні гідроциліндри різного діаметра. Така конструкція забезпечує достатню плавність обороту.
Дуже «швидкі» плуги виконують оборот за 4 секунди. Здавалося б, чудово. Проте така швидкість викликає великі навантаження в осях і шарнірах. Особливо в кінці обороту: ударні навантаження можуть швидко вивести плуг з ладу. 

Перенесення ваги на трактор: в плугах Dragon Moro Aratri  використана популярна  система, що дозволяє частково перенести вагу плуга на задню вісь трактора.  Це збільшує зчіпні властивості задніх шин, а передню вісь у цей час потрібно довантажити баластом.  Буксування трактора в роботі з плугом Dragon Moro Aratri менше, а це більша продуктивність при менших витратах палива.

Продовження....

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Компанієвський

Тетяна
Тетяна

(099) 484-76-22

Голованівський, Маловисківський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Вільшанський, Благовіщенський, Новомиргородський, Новоархангельський