Сільгосп. техніка: Обробіток грунту та пожнивних рештків: Плуг Dragon 9 (частина 2)

Плуг Dragon 9 (частина 2)

new
Обробіток грунту та пожнивних рештків

Сільгосп. техніка:
Обробіток грунту та пожнивних рештків

MoroAratri

Виробник:
MoroAratri

ХАРАКТЕРИСТИКА РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ: Гребені та борозни по висоті не перевищують  3 см, зрідка ця величина  становить  до 6 см.  На даний показник  впливає тип  корпусу (полиці).

ШВИДКІСТЬ РУХУ АГРЕГАТУ.  Насправді робоча швидкість оранки питання просте. Більшість полиць для корпусів проектуються для роботи на швидкості 8 км/год. Тому цієї швидкості і потрібно дотримуватися, якщо виробник не рекомендує іншого. На менших швидкостях скиба не буде повністю перевертатися та добре кришитися. Збільшення швидкості також недоцільне. Бо різко зростає опір плуга і співвідношення «продуктивність – витрати палива» перестає бути раціональним. Якщо при 8 км/год ваш трактор недозавантажений, правильним рішенням буде збільшити ширину захвату плуга, змінюючи ширину захвату корпусів.

Випробування роботи плуга Moro Aratri Dragon з 9-ма корпусами  здійснювалось з трактором Claas Axion 930, 345 к.с., на швидкостях від 6 до 10 км/год. Стан грунту- зволожений. Дзеркала відвалів- в процесі очистки.

Загальна оцінка роботи: якість обробки –відмінна. Витрати пального по факту: 21,8- 22,3 л/га.

Ширина борозни. Плуги Moro Aratri мають механічну ступінчату система регулювання ширини захвату. В плугах Dragon Moro Aratri  ширина захвату кожного корпусу може регулюватися в межах від 25 до 65 см. Залежно від типу ґрунту та потужності трактора слід обирати таку ширину захвату, щоб оптимально завантажити двигун: для 345 к.с.- це оптимально 35-40 см на корпус.

Окремо звернемо увагу на вирівнювання стінки борозни. Цей показник, як виявилося в результаті перевірки фахівцями центру DLG, теж залежить від її ширини, тобто від ширини захвату корпусу. І найкращий він при ширині борозни 31−34 см. Плуги виробництва  Moro Aratri   за цим показником є взірцем та складає  33-37 см.

Незалежно від глибини обробітку конструкція корпусів на плугах Moro Aratri завжди забезпечує рівне дно та стінку борозни (див.фото)

IN FURROW/ПО БОРОЗНІ

ON FURROW /ПО БОРОЗНІ

IN FURROW/ПО ПОЛЮ

ON FURROW /ПО ПОЛЮ

Висновок. Якісна робота плуга залежить від багатьох факторів, як обєктивних, так і субєктивних. Обєктивним факторами, з якими не поборешся, зокрема є стан ґрунту, погодні умови. Але налаштування самого агрегата залежить виключно від техніка-механізатора - вибрати правильний тип робочих органів, підібрати швидкість та ширину захвату, виставити перший корпус відповідно до колії трактора та ширини його коліс — це цілком реальноПлуги Moro Aratri якраз чудово відповідають всім параметрам надійсності та експлуатаційної зручності, а зважаючи на ДОСИТЬ КОНКУРЕНТНУ ЦІНУ не тільки на плугу, а і на витратних частин, можуть СТАТИ ПРАВИЛЬНИМ ВИБОРОМ для будь-якого БЕРЕЖЛИВОГО ГОСПОДАРЯ! 

Див. відео роботи плуга на каналі ПП «Агрохім» на YouTube: введіть https://youtu.be/7uuRq8fUn4g та на сайті  https://www.agrokhim.com.ua/publication-33

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Компанієвський

Тетяна
Тетяна

(099) 484-76-22

Голованівський, Маловисківський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Вільшанський, Благовіщенський, Новомиргородський, Новоархангельський