Посівний матеріал: Соняшник: НК КОНДІ

НК КОНДІ

Соняшник

Посівний матеріал:
Соняшник

Сингента

Виробник:
Сингента

ВІДМІННИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ПЕРЕРОБНИКІВ, РЕКОРД УРОЖАЮ ОЛІЇ

Гібрид інтенсивного типу з доброю енергією росту і високим потенціалом урожайності. Найкращу віддачу забезпечує на родючих ґрунтах. Рекомендований для олієпереробних підприємств як один із найбільш високоврожайних гібридів з високим вмістом олії. Наприкінці вегетації стебло рослин на вигляд здорове, без пошкодження хворобами.

ГРУПА СТИГЛОСТІ. Середньостиглий.

ВИКОРИСТАННЯ. Класичний.

ВМІСТ ОЛІЇ. Дуже високий (до 54 %).

ВИСОТА РОСЛИН. Середня (залежно від вологозабезпечення).

СТІЙКІСТЬ. Вища за середню стійкість до посухи. Стійкий до вовчка рас А–Е. Дуже добра толерантність до фомопсису й фомозу, середня стійкість до білої гнилі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ. Рекомендовано дотримання сівозміни й класичної технології обробітку ґрунту для вирощування по всій території України.

РЕКОМЕНДОВАНА ГУСТОТА НА ПЕРІОД ЗБИРАННЯ. У посушливих умовах Південного Степу і Приазов’я – 35–40 тис. рослин/га; в умовах помірного й достатнього зволоження в зоні Степу, Лісостепу й Полісся – 45–50 тис. рослин/га.

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський