Засоби захисту рослин: Гербіциди: ГРІНФОРТ ХОРС

ГРІНФОРТ ХОРС

Засоби захисту рослин:
Гербіциди

GreenFORT

Виробник:
GreenFORT

Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил, 125 г/л;
   Препаративна форма: Концентрат, що емульгується;
   Спосіб дії: Системний;
   Хімічна група: Клас арилоксифеноксипропіонові кислоти;
   Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний);
   Пакування: 5 л.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Діюча речовина з транспіраційним та асиміляційним потоком речовин рухається по флоемі і ксилемі, досягаючи зон безпосередньої дії в точках росту стебел, коренів і місцях кріплення листків, руйнуючи меристему чутливих рослин. У рослинах препарат гальмує біосинтез жирних кислот, у результаті такого порушення метаболізму в зонах росту злакових бур'янів зупиняється подальше утворення клітинних мембран, що призводить до їх загибелі. Перші симптоми пригнічення бур'янів з'являються через 7-10 діб, повна загибель відбувається через 2-3 тижні в залежності від видового складу бур'янів та погодно-кліматичних умов.

ФАЗА РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ:

Препарат вноситься незалежно від фази розвитку культури.

ФАЗА РОЗВИТКУ БУР'ЯНІВ:

Однорічні злакові бур'яни 2-4 листки, багаторічні злакові 10-15 см.

ПОГОДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Температура повітря для застосування Грінфорт Хорс повинна коливатися в межах +10…+25°С. Опади протягом 4 годин після внесення препарату можуть знизити його ефективність на рослини бур'янів. Понижені або підвищені температури повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур'янів подовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність дії препарату.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га. Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення, для виконання ручних робіт – не потребує.

СУМІСНІСТЬ:

Препарат сумісний з іншими пестицидами, що застосовують на відповідних культурах. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Культура Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Спосіб обробки
Ріпак, соняшник, соя Однорічні злакові бур’яни 0,6 – 0,8 Обприскування в період вегетації культури (у фазі 2 – 4 листків бур’янів)
Ріпак, соняшник, соя Багаторічні злакові бур’яни 0,8 – 1,2 Обприскування в період вегетації культури (за висоти бур’янів 10-15 см)
Аналогічні препарати використовують:
Цукровий буряк Однорічні злакові бур’яни 0,6-0,8 Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у бур'янів незалежно від фази розвитку культури

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Людмила
Людмила

(066) 569-37-44

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський