Засоби захисту рослин: Гербіциди: ГРІНФОРТ ІГ 480

ГРІНФОРТ ІГ 480

Засоби захисту рослин:
Гербіциди

GreenFORT

Виробник:
GreenFORT

Діюча речовина: Ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л;
   Препаративна форма: Розчинний концентрат;
   Спосіб дії: Системний гербіцид суцільної дії;
   Хімічна група: Похідні фосфонової кислоти;
   Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний);
   Пакування: Каністри по 20 л.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

У зелених частинах рослин діюча речовина сприяє накопиченню аміаку, який є сильною клітинною отрутою. Препарат інгібує біосинтез ароматичних амінокислот, зокрема фенілаланіну і тирозину. На ультраструктурному рівні відбувається руйнування оболонок хлоропластів, набухання ендоплазматичного ретикулуму і прогресуючий розпад мембран. Перші візуальні ознаки гербіцидної дії на однорічних бур'янах з'являються на 3-4 день, а на багаторічних не менш як на 7-10 день у вигляді знебарвлення рослин. Повна загибель рослин спостерігається впродовж 2-2,5 тижнів після обробки за умови сприятливих умов та фази розвитку рослин.

ПОГОДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Максимальна ефективність дії досягається при середньодобовій температурі повітря +12…+25°С. Температури нижче +12°С або вище +25°С можуть істотно вплинути на ефективність дії препарату. Опади впродовж 4-5 годин після внесення можуть суттєво знизити ефективність дії препарату на рослини.

ФАЗА РОЗВИТКУ БУР'ЯНІВ:

Оптимальна фаза розвитку однорічних та багаторічних бур'янів становить 4-5 листків або за висоти рослин 5-15 см.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Норма витрати робочого розчину становить 150-200 л/га. Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт становлять 3 доби, для проведення ручних робіт — 7 діб.

СУМІСНІСТЬ:

З метою підвищення ефективності та прискорення дії препарату можливе додавання до препарату ПАР або кондиціонеру рідини (з метою підкислення робочого розчину до рН 3-5). Можливе сумісне використання з іншими препаратами, проте в кожному випадку необхідно проводити тест на сумісність. Для контролю більшого спектру бур'янів Грінфорт ІГ 480 можна застосовувати з іншими пестицидами. Наприклад: Грінфорт ІГ 480 + Гріфорт Преміум. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Спосіб обробки
Однорічні злакові та дводольні бур’яни 2,0 – 5,0 Обприскування в період вегетації бур’янів (за висоти бур’янів 5-15 см, або у фазі 4- 5 листків)
Багаторічні злакові та дводольні бур’яни 4,0 – 8,0 Обприскування в період вегетації бур’янів (за висоти бур’янів 5-15 см, або у фазі 4- 5 листків)

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

  • Після застосування препарату не рекомендується проводити міжрядний обробіток ґрунту на протязі 12-14 днів з моменту внесення.
  • Для знищення багаторічних коренепаросткових бур'янів (осот, гумай, берізка тощо) рекомендується використовувати максимальну норму витрати препарату і гербіцид-партнер, наприклад Грінфорт Преміум або Харні (світовий досвід).

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Людмила
Людмила

(066) 569-37-44

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський