Засоби захисту рослин: Гербіциди: ГРІНФОРТ КС 500

ГРІНФОРТ КС 500

Засоби захисту рослин:
Гербіциди

GreenFORT

Виробник:
GreenFORT

Діюча речовина: Калійна сіль гліфосату, 500 г/л;
   Препаративна форма: Розчинний концентрат.
   Спосіб дії: Системний
   Хімічна група: Похідні гліцину.
   Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний).
   Пакування: Каністри по 20 л.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Діюча речовина поглинається надземною частиною рослин і розноситься по всіх органах, включаючи кореневища, порушуючи процеси білкового синтезу, фотосинтезу та дихання у рослин, що в свою чергу призводить до їх загибелі, в тому числі і кореневої системи. Повна загибель настає впродовж 2-4 тижнів після обробки, в залежності від стадії розвитку бур'янів та погодно-кліматичних умов.

ПОГОДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Максимальна ефективність дії досягається при середньодобовій температурі повітря +15…+20°С. Температура нижче +12°С, або вище +25°С можуть істотно вплинути на ефективність дії препарату. Опади впродовж 4-5 годин після внесення можуть суттєво знизити ефективність дії препарату на рослини.

ФАЗА РОЗВИТКУ БУР'ЯНІВ:

Найкращий ефект досягається при застосуванні Грінфорт КС 500 по активно вегетуючим рослинам за сприятливих погодно-кліматичних умов.

  • Однорічні дводольні — 1-2 пари справжніх листків;
  • Багаторічні дводольні — від початку росту стебла до цвітіння;
  • Однорічні злакові — фаза 3-5 листків при їх довжині не менше 5 см;
  • Багаторічні злакові — при висоті рослин 15-20 см.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Норма витрати робочого розчину становить 100 – 150 л/га. Не рекомендується проводити обробіток, коли бур`яни знаходяться у стресовому стані.

СУМІСНІСТЬ:

З метою підвищення ефективності та прискорення дії препарату можливе додавання до препарату ПАР або кондиціонеру розчину (в разі їх відсутності – нітрату амонію або сульфату амонію). Можливе сумісне використання з іншими препарати проте в кожному випадку необхідно проводити тест на сумісність. Робоче рН 3-5.

Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Спосіб обробки
Однорічні злакові та дводольні бур’яни 1,5 – 4,0 Обприскування в період вегетації бур’янів (за висоти бур’янів 5 – 15 см, або у фазі 4 – 5 листків)

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Після застосування препарату не слід проводити міжрядний обробіток ґрунту впродовж 7-10 днів, краще до повної загибелі бур'янів. Для знищення багаторічних коренепаросткових бур'янів (осот, гумай, берізка тощо) рекомендується використовувати максимальну норму витрати препарату і гербіцид-партнер, наприклад Грінфорт Преміум або Харні.

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Людмила
Людмила

(066) 569-37-44

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський