Засоби захисту рослин: Фунгіциди: ГРІНФОРТ AC

ГРІНФОРТ AC

Засоби захисту рослин:
Фунгіциди

GreenFORT

Виробник:
GreenFORT

Діючі речовини: Азоксистробін, 200 г/л + Флутріафол, 120 г/л;
   Препаративна форма: Концентрат суспензії;
   Спосіб дії: Системний;
   Хімічна група: Стробіруліни + Триазоли;
   Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний);
   Пакування: Каністри по 5 л.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Грінфорт АС поглинається надземною частиною рослин. Завдяки високій системній дії швидко рухається по всій рослині, зупиняючи при цьому ріст та розвиток грибів, що призводить до загибелі збудників хвороб. Сприяє швидкому проникненню в клітини хелатної форми мікродобрив, які синергічно продовжують захисну дію фунгіциду.

ПЕРІОД ЗАХИСНОЇ ДІЇ:

Період захисної дії в оптимальних концентраціях та в залежності від умов навколишнього середовища становить до 24 діб.

ПОГОДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах +12…+25°С. Зниження чи збільшення температури повітря відносно оптимальних показників може призвести до погіршення проникнення препарату в рослини та зниження ефективності його дії на патогени. Опади через 3 години з моменту внесення препарату не впливають на ефективність його дії.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Оприскування в період вегетації: перше – профілактичне або при появі перших ознак хвороб, наступні – з інтервалом 14-21 діб, проти фузаріозу колосу – колосіння – початок цвітіння. Норма витрати робочого розчину становить 200-300 л/га. Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні до початку ураження культурних рослин чи появі перших ознак ураження. Обприскування рекомендується проводити в ранковий час (до 10 ранку) та у вечірній час (6-10 вечора) при мінімальних висхідних повітряних потоках. Швидкість вітру при обприскуванні не повинна перевищувати 3-4 м/с.

СУМІСНІСТЬ:

Грінфорт АС сумісний з іншими засобами захисту рослин проте в кожному конкретному випадку слід провести тест на сумісність.

Культура Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати, л/га Спосіб обробки
Зернові колосові (озимі, ярі) Борошниста роса, септоріоз листя та колосу, бура та жовта іржа, піренофороз,фузаріоз колосу 0,75-1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Соняшник Фомоз, фомопсис, несправжня борошниста роса, склеротініоз, септоріоз, іржа, альтернаріоз 0,75-1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Озимий ріпак Фомоз, альтернаріоз, склеротініоз, біла гниль, пероноспороз, сіра гниль 0,75-1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Соя Іржа, несправжня борошниста роса, септоріоз, пероноспороз, фузаріоз, антракноз 0,5-1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Виноград Сіра гниль, мілдью, оїдіум 1,0-1,2 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

  • Не рекомендується застосовувати препарат, коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані (нестача вологи, зниження температури повітря, приморозки), оскільки це може спричинити зниження ефективності дії препарату.
  • Строк очікування до збирання врожаю повинен становити не менше 30 діб
  • Строки виходу людей для проведення робіт без контакту з обробленими поверхнями (механізованих робіт) — 3 доби, ручних робіт — не вимагається.

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Людмила
Людмила

(066) 569-37-44

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський