Технології: Сушка зерна підвищує його комерційну вартість!

Сушка зерна підвищує його комерційну вартість!

image post
  • Опубліковано:

    11 вересня 2018, 15:15

Сушка зерна підвищує його комерційну вартість!
Після збору врожаю зернових (с/г) культур завжди постає питання зберігати чи продавати? Але як не залежати від примх погоди? від черг на елеваторах? На ці питання відповідь дуже проста – мати свою зерносушарку. Серед багатьох пропозицій на ринку України також важливо обрати надійного постачальника та модель потрібну саме Вашому господарству. Приватне підприємство «АГРОХІМ» вже дванадцятий рік представляє зерносушарки італійського виробника-компанії MECMAR-group. За роки співпраці поставлено більше 50 зерносушарок.
36 років компанія MECMAR спеціалізується на виготовленні та вивченні мобільних та баштових сушарок для зернових, і пряме спілкування з користувачами, отримання відгуків та побажання, щодо сушарок, постійний контроль якості, який виконується на всіх етапах виробництва від проектування до запуску, дозволяють йти в ногу з часом та надавати ринку надійний та сучасний виріб.
НАДІЙНІСТЬ та СУЧАСНІСТЬ. Зерносушарки працюють повністю в автоматичному режимі, оснащені достатньою кількістю пробників, датчиків контролю температури повітря, датчиків контролю температури зерна, контролю полум’я – що виключає вплив людського чинника та надає високу інформативність при контролі за процесом сушки, а застосування панелі управління сенсорного типу, робить управління сушаркою найбільш комфортною. Зовнішня обшивка та всі кріплення виконані з нержавіючої сталі, що збільшує термін служби та стійкість до атмосферних впливів. Інші частини конструкції корпусу оцинковані методом гарячої гальванізації. 
І мобільні і стаціонарні зерносушарки мають безперервний принцип сушки, що забезпечує подачу гарячого повітря до кожної зернини, та виключає наявність «мертвих зон» у конструкції.  У мобільних зерносушарок безперервність порційного принципу дії забезпечується за рахунок наявності центрального шнеку, який виконує постійне переміщення зерна у корпусі сушарки. Змінний крок витків шнеку виключає його забивання зерном та сприяє плавному руху без переривань робочих фаз. У стаціонарних зерносушарок безперервність проточного принципу дії забезпечується завдяки баштовій конструкції корпусу. Наявність інверторів внутрішнього потоку зерна гарантує однорідність сушки.
Гаряча зона у зерносушарок MECMAR знаходиться всередині малого циліндру корпусу зерносушарки, а значить забезпечується подача гарячого повітря до зерна без втрат.
У мобільних зерносушарок нагрівач довший та більший (у порівнянні з конкурентами), а отже згоряння палива відбувається на більшій відстані від зерна, повністю в камері згоряння. Обов’язково сушарка поставляється з комплектом протизапальних листів для соняшника. Використання поворотного підшипника великого діаметру для опори важелів скребка з ланцюговою передачею забезпечує максимальний результат при мінімальних зусиллях.
У стаціонарних зерносушарок пальник та вентилятор розробленні таким чином, щоб мати нульову швидкість повітря яке виходить з машини. Таким чином, втрати тепла зведенні до максимального мінімуму. Відцентровий вентилятор зі зворотними лопатями розроблений для виробництва великого потоку повітря з мінімальними витратами енергії та має високий ККД. Завдяки конусному компенсатору створюється особлива форма вентиляційного каналу та забезпечується постійний і рівномірній потік повітря до пальника.

              Теплообмінник -  ідеальне рішення для біологічно чистого виробництва.

    ПАЛЬНИК. Система згоряння палива зерносушарок MECMAR передбачає використання пальників зі всмоктуванням повітря або з наддувом, що працюють на дизельному паливі або газі, залежно від потреб покупця. Всі сушарки MECMAR обладнуються пальниками Riello, які є неперевершеними за якістю.

РЕКУПЕРАЦІЯ. Інноваційні технології застосовані в стаціонарних сушарках Mecmar гарантують високу енергоефективність завдяки поверненню тепла при охолодженні висушеного та нагрітого зерна. Повне повернення тепла при охолодженні висушеного зерна на 30% зменшує споживання палива. Температура в зоні охолодження зменшується поступово, без різких перепадів, зерно досягає зони розвантаження з температурою близькою до температури зовнішнього середовища.

   Мобільні від 62 до 290тон за 24 години

Стаціонарні від 100 до 880тон за 24 години

(дані наведенні по кукурудзі при знятті 10% вологості - з 25%до15%)

Багата гамма модельного ряду зерносушарок MECMAR дозволяє задовольнити потреби і маленьких і великих господарств. А особистий підхід до кожного замовника забезпечить виконання персональних потреб по завантаженню та розвантаженню зерносушарки.

ЛЕГКІСТЬ та ЗРУЧНІСТЬ обслуговування.

Мобільні зерносушарки – поставляються в частково розібраному стані, працюють від електродвигуна або валу відбору потужності трактора, не потребують підготовки фундаменту, термін монтажу від 1 до 7 робочих днів. Всі мобільні сушарки на шасі, та при потребі, можуть бути розібрані до стану достатнього для перевезення з об’єкта на об’єкт. Всі маслянки встановлені в загальному, зовнішньому місці, тому змащення стає дуже простою операцією, а оператор може легко переконатися, чи отримує кожен окремий підшипник мастило чи ні. При зміні культури сушки процес очищення корпусу займає 15 хвилин. Підприємство «АГРОХІМ» пропонує встановлення зовнішнього бункеру охолодження, який дозволяє збільшити продуктивність зерносушарки на 40%!

Стаціонарні зерносушарки – поставляються в розібраному стані, потребують затрат на будівельні роботи, термін монтажу від 3 до 30 робочих днів. Наявність сходів, помостів та майданчиків робить роботу з інспекції секторів сушарки від землі до верху легкою та безпечною. З рухомих частин в сушарці тільки екстрактор та вентилятор, у зв'язку з чим, звичайне обслуговування майже не вимагається. Підприємство «АГРОХІМ» виконує організацію зерносушильних комплексів на базі стаціонарних зерносушарок.

                

   Фото. Реалізовані ПП «Агрохім» проекти на базі стаціонарних сушарок.

          Однак не тільки і не стільки зерносушарками для зерна відома фірма MECMAR-group. Серед спеціальних проектів сушарки для дегестату –для тих, хто займається біогазом, сушарки для дерев’яної стружки- розширить спектр використання відходів деревообробки, сушарки з ситемою когенерації- одночасно і сушать,  і обогрівають. Для ринку Туреччини виробляються сушарки для рису, які працюють на вугіллі, а для сушки інертних матеріалів (пісок і т.п.) розроблений нагрівач інертних матеріалів. В процесі останніх випробувань МECMAR-group дуже очікуємий ринком України високоефективний  теплогенератор для роботи на рештках рослинного походження –солома тощо. 
          Заслуговує на увагу ринку України також перевірена часом та досвідом європейських фермерів жарочна машина для сої, яка різко знижує показники уреази, що є у складі сої, та дозволяє вивести небезпечні для споживання елементи чим підвищити ефективність виробництва у тваринництві та птахівництві. 

Статья з журнала «Пропозиція», Сушарки, 2016.

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Компанієвський

Тетяна
Тетяна

(099) 484-76-22

Голованівський, Маловисківський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Вільшанський, Благовіщенський, Новомиргородський, Новоархангельський