Новини: Агроклуб «Агронавігатор’2020»

Агроклуб «Агронавігатор’2020»

image post
  • Опубліковано:

    13 лютого 2020, 09:15

 Вже традиційно початок аграрного року ПП «Агрохім» розпочинає з Агроклубу – семінару для своїх клієнтів. Завданням цьогорічного засідання стало прокладання «маршрутів» для отримання вагомих урожаїв, тому і назва Агроклубу «Агронавігатор’2020» була обрана не випадково.

 Всі спікери в своїх презентаціях досить конкретно «проклали маршрути» та надали багато корисних і практичних порад.

 Кандидат біологічних наук, Мостіпан Микола Іванович детально проаналізував стан озимих культур на кінець січня цього року в залежності від строків посіву та сформував пріоритетні завдання найближчого періоду-підживлення та догляд за посівами; навів науково-обгрунтовані дані щодо залежності урожайності озимих від строків посіву та часу відновлення весняної вегетації.

 Представники фірми Syngenta Александрова Інна та Тутевич Михайло проаналізували проблеми минулого року при виробництві товарного соняшнику та кукурудзи, навели дані з урожайності, порадили як обрати підходящий гібрид, зосередили увагу присутніх на необхідності враховувати всі небезпеки, що знижують урожай,  і привінтивно боротися з ними. Допомогу у виробництві аграріям нададуть новітні продукти від компанії Syngenta, які допоможуть захистити від хвороб, шкідників і бур’янів. Аграріям варто звернути увагу на новітні фунгіциди для зернових: Тілт Турбо, який діє вже при +6С, забезпечує неперевершений стоп-ефект і унікальну лікувальну дію проти борошнистої роси; Амістар Екстра, який має превінтивну дію проти широкого спектра хвороб і забезпечує подовження вегетації рослин, що реально збільшує урожайність; Елатус Ріа, який контролює хвороби протягом 50 діб, має високу захисну, лікувальну, викорінювальну  та профілактичну дію проти широкого спектра хвороб листя.

 Не варто недооцінювати боротьбу з хворобами соняшнику: втрати надто суттєві і можуть скласти до 25 ц/га! Майже 100% контроль хвороб соняшнику завдяки неперевершеній трансламінарній і системній дії забезпечить фунгіцид Амістар Голд, який рекомендується вносити у фазу зірочки. Неперевершеними у захисті сходів соняшнику та кукурудзи від бур‘янів залишається Примекстра TZ Голд завдяки відсутності фітотоксичності і досить широкому спектру дії, як на злакових,  так і на дводольні бур‘яни.

  Цікавою і корисною була інформація від представника Corteva  Болюка Ігоря, який ознайомив з 3-ма інноваційними гербіцидами від Corteva- Квелекс, Слаш та Геліантекс. Аграріям варто звернути особливу увагу на ці продукти, а насамперед на Геліантекс – післясходовий гербіцид проти дводольних в посівах соняшнику,  який контролює навіть перерослу амброзію! Є надія, що амброзія як карантинна і злоякісна рослина буде переможена з допомогою цього гербіциду і дихати стане легше! Аграріям також варто звернути увагу на новинки гібридів кукурудзи та соняшнику  від насіннєвої компанії Brevant, яку представляє Corteva: конкурентоспроможна селекція; зростаюче портфоліо високопотенційних гібридів соняшнику та кукурудзи.

 Цікавою і інформативною була презентація продуктів Байєр від регіонального представника Євгена Гамули. Інноваційні продукти Байєр надають аграріям величезні можливості в отриманні рекордних урожаїв. А гербіцид Лаудіс на кукурудзу, який є дуже толерантним до культурної рослини та контролює повний спектр бур’янів та падалицю соняшнику , в тому числі стійкого до Експрес і Євро-Лайтнінг стане незамінним помічником в боротьбі з бур‘янами, а фунгіцид Фокс для зернових, який має дуже швидку лікувальну дію, захистить урожай від втрат! Представник компанії Юг Агродідер, яка представляє в Україні Сербську селекцію, Віктор Головаш, ознайомив присутніх з гібридами соняшнику різних типів -від класичних до імідазолінів, які займають по ціні середній рівень, але мають високий потенціал урожайності, а також високий рівень стійкості від хвороб, в тому числі до вовчка ( від E до G++) .

В боротьбі за кожний центнер урожаю неможливо обійтись без листкових підкормок.

Лаконічно і чітко прозвучала презентація продуктів від українського виробника мікродобрив «Долина» Олексія Чеверика: наведені приклади та системи обробок, які оцінювались відносно ефективності затрат і результату змусили серйозно задуматись над безумовною доцільністю проведення підкормок всіх присутніх! Особливо аграріям треба звернути увагу на препарат Вимпел 2 –який є одночасно стимулятором росту рослин, антистресантом, інгібітором хвороб та активатором грунту. Спікер на прикладах довів, що відсутність мікроелементів в критичний період розвитку культури призводить до втрат урожаю, інколи і дуже-дуже значних, і «економія»  на мікродобривах, які є «компенсаторами» дефіциту, «коштує» надто дорого для господарства: втрати урожаю в декілька разів перевищують вартість мікродобрив!

 Директор регіонального розвитку фірми Vitera Подолян Василь Григорович, продовжив тему мікродобрив і в своїй презентації ознайомив присутніх з продуктами фірми Vitera іспанського та ізраїльського походження. Дуже ефективним є антистресант на основі легкодоступних амінокислот Амінокат 30, який творить «дива» в безвихідних ситуаціях: швидко реабілітує рослини, які зазнали високого стресу. Препарат Атланте Плюс відмінно справляється з грибковими хворобами та володіє імунно-протекторними властивостями, нормалізує водний баланс рослин та підвищує стійкість до екстремальних умов. Окреслені спікером «маршрути» у вигляді конкретних рекомендацій стануть для аграріїв путівником у подоланні дефіцитів мікроелементів у культури, і як результат, в отриманні максимальних урожаїв.

В залі під час виступів спікерів панувала повна тиша, а після виступів виникало багато запитань. І це є свідченням актуальності «піднятих« тем, а також серйозності намірів аграріїв дбати про урожай з врахуванням науко-практичних порад.

 По закінченню Агроклубу була проведена вікторина на засвоєння тем Агроклубу. Найбільш активні і уважні учасники отримали призи-нагороди за свої знання. А за дружнім обідом учасники Агроклубу обговорили наболіле та актуальне із спікерами та фахівцями ПП «Агрохім», скористалися можливістю поставити запитання спікерам особисто та отримати відповіді.

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Олександр
Олександр

(096) 224-56-44

Райони :

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський