Технології: ПП «Агрохім» відкрило сезон встановлення мікрогрануляторів 2021

ПП «Агрохім» відкрило сезон встановлення мікрогрануляторів 2021

image post
  • Опубліковано:

    25 березня 2021, 22:43

11 березня  техніками  ПП «Агрохім»  встановлено  мікрогранулятори на   три        24-рядні сівалки Kverneland на Хмельниччині.

     Мікрогранулятори (аплікатори) фірми «MaterMacc» вирішують проблему внесення в грунт будь-              яких гранульованих  продуктів в малих дозах від 4 кг/га - гранульованих інсектицидів, мікродобрив,           засобів дезинфекції тощо.

                Приклади встановлення аплікаторів на різні сівалки наведені нижче.

        Мал. 1. Сівалка MONOPILL SE 24р                    Мал. 2. Сівалка Mater Macc 8р х70 см

        Мал. 3. Сівалка Monocem 8 р х 70 см                        Мал. 4. Сівалка Planter 12 р х 70 см

Мікрогранулятор (аплікатор) – незалежний пристрій, що працює від електродвигуна 12 V або від механічного приводу та дозволяє рівномірно розподілити і внести в зону висіву (посадки) задану кількість гранульованого продукту незалежно від норми висіву сівалки (саджалки). Аплікатори в реальних умовах надають можливість вносити від 4,0 кг/га до 65,0 кг/га гранульованого продукту.

Складається аплікатор із металевого пофарбованого антикорозійною фарбою бункера (12л) всередині якого встановлено дозуючий пристрій-розподільник з об’ємним дозатором. (мал.5). З таким пристроєм можливо постійно та точно вносити продукт в зону висіву чи посадки.

Мал. 5. Загальний вигляд мікрогранулятора (аплікатора) та дозуючого пристрою.

Встановлення аплікатора на сівалку здійснюється на додаткову раму, яка закріплюється на рамі сівалки.

Мал. 6. Схема встановлення мікрогранулятора з електроприводом (основні елементи).

 

 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський