Новини: «Вплив агротехнічних заходів і гідротермічних умов на фітосанітарний стан та урожайність сортів озимої пшениці та ячменю»

«Вплив агротехнічних заходів і гідротермічних умов на фітосанітарний стан та урожайність сортів озимої пшениці та ячменю»

image post
  • Опубліковано:

    14 липня 2021, 13:03

  09.07.2021 р. спеціалісти ПП «Агрохім» відвідали науково – практичний семінар «Вплив агротехнічних заходів і  гідротермічних умов на фітосанітарний стан та урожайність сортів озимої пшениці та ячменю», який відбувся в ТОВ НВАК «Степова», Дніпропетровська область.

      ТОВ НВАК «Степова» наразі являється однією з найбільших і провідних компаній України з багаторічним досвідом роботи в галузі селекції та насінництва. Завдяки використанню сучасних виробничих потужностей, продукція компанії має найкращу в Україні якість, яка відповідає європейським і світовим стандартам. ПП «Агрохім» вже багато років співпрацює з «Степовою» з поширення посівного матеріалу та має виключно схвальні відгуки від своїх клієнтів щодо його високої якості.

 

       Безпосередньо в полі учасники семінару ознайомилися з  технологічними  аспектами вирощуванні посівного матеріалу, оглянули всі сортові ділянки та визначилися з  сортами озимої пшениці, які  ПП «Агрохім» може рекомендувати  Вам як дуже перспективні на посівну кампанію 2021, а саме :

 

Назва

Різновид

Потенційна врожай т/га

Зони вирощування

Октава Одеська

Еритроспермум

7,8-11,9

С, Л, П.

Мудрість Одеська

7,6-11,5

С, Л.

Оранта Одеська

8,4-11,9

С, Л, П.

Ліга Одеська

7,8-11,8

С, Л, П.

Нота Одеська

7,6-10,8

С, Л, П.

 

      Це відносно нові сорти пшениці, які мають найкращі показники урожайності, зимо- і –посухостійкості, високі показники стійкості до хвороб  в порівнянні з іншими сортами. Заслуговують на увагу також  Благодарка Одеська, Катруся Одеська та Богдана, які гарно зарекомендували себе  в зоні Степу, Південного Степу. Детальний опис сортів за посиланням: ЛІГА ОДЕСЬКА, НОТА ОДЕСЬКА, ОКТАВА ОДЕСЬКА.

 ВИБІР ПП «АГРОХІМ» до СЕЗОНУ’2021: 

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Людмила
Людмила

(066) 569-37-44

Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський