Новини: ДЕНЬ ПОЛЯ «СИНГЕНТА»

ДЕНЬ ПОЛЯ «СИНГЕНТА»

image post
  • Опубліковано:

    02 вересня 2021, 16:15

ДЕНЬ ПОЛЯ «СИНГЕНТА»

18.08.2021р.  ТОВ «Сингента» презентувала гібриди кукурудзи та соняшнику на демо-полі, яке розташоване неподалік  Кропивницького, біля села Оситняжка.

Для ознайомлення були представлені, як давно відомі, так і нові гібриди кукурудзи та соняшнику.

Починається підготовка до нового сезону і агровиробникам дуже важливо мати уявлення про напрямки розвитку селекції та новинки, які вже незабаром стануть популярними і прийдуть на заміну вже знайомим гібридам.

Варто звернути увагу на новинки  кукурудзи CY Syngenta, які мають досить високу конкурентноздатність в порінянні з іншими виробниками:

  • Шикарі (ФАО 200), технологія Артезіан – посухостійкість і вологовіддача на рівні 9 балів за 9-ти бальною шкалою; добре розвиває кореневу систему а особливо бічні корені. Важливою особливістю є одночасна поява пилку на волоті та вихід рилець з качана. Рекомендований для Полісся, Лісостепу і Північного Степу.

В умовах помірного зволоження забезпечує урожайність 136-148 ц/га сухого зерна.

  • Фрегат (ФАО 250) –  посухостійкість і вологовіддача на рівні 9 балів; дуже високий потенціал і стабільність  урожаю; при вологодифіциті за умови зрідженого посіву компенсує урожайність появою другого качана. Рекомендований для Полісся, Лісостепу і Північного Степу. 
  • Озон (ФАО 310)– висока посухостійкість і толерантність до хвороб; стабільний в екстремальних умовах, терпляче очікує кращих умов. Рекомендований для Полісся, Лісостепу і  Степу. Еректоїдний тип розміщення листків - найкраще придатний для технології посіву «здвоєний рядок».
  • Торіно (ФАО 310) – найкраще підходить для півночі України.

    ПП «Агрохім» рекомендує також звернути особливу увагу  на новий гібрид’2021  СИ Мінерва (ФАО 390) , який має найвищу 9-ти бальну оцінку за посухостійкістю, вологовіддачею, високу толерантність до хвороб, високий потенціал  урожайності в умовах помірного стресу - в своїй групі стиглості (середньостигла) від  87-97ц/га до 110-150 ц/га і більше. Еректоїдний тип розміщення листків- найкраще придатний для технології посіву «здвоєний рядок». Рекомендований для посіву в Лісостепу та вирощуванні на зрошенні в Степу.

Syngenta, як лідер в виробництві посівного матеріалу високоурожайного соняшнику, продовжує виводити на ринок  новинки, які стануть ще більш вражаючими по урожайності і стійкості до хвороб.

В 2021 році споживачі вже мають можливість оцінити лінолеві соняшники під експрес-технологію Сайберік (Suberik) 36,4-45,8 ц/га; Суомі (Suomi) 34,3-42,5 ц/га. На 2022 рік в цьому сегменті  варто звернути увагу на Сурелі (Sureli).

В групі ІМІ+ «запалає» нова зірка, ранньостиглий СИ Мічіган (SY Michigan) CLP  з потенціалом урожайності до 70 ц/га, стійкий до А-Е рас вовчку.

Групу класичних високолеїнових гібридів доповнять два нових гібриди: СИ Отелло (SY Otello), СИ Арпежіо (SY Arpegio).

Групу високоолеїнових гібридів для технології ІМІ+ доповнить СИ Флавіо (SY Flavio) CFP, а під експрес-технологію - середньостиглий Суванго (Suvango) з потенціалом урожайності до 60-65 ц/га та вмістом олеїнової кислоти до 88,0%, і олійністю до 48,6%.

Сподіваємося це не останні новинки від  «Syngenta».  

За посиланням можна ознайомитися з детальними характеристиками гібридів соняшнику та кукурудзи. Інформаційні технології  привносять  в сферу агровиробництва дуже оригинільні підходи, які вже завтра стануть звичайними і повсякденними. 

Присутні на Дні поля переглянули  роботу дрона, який самостійно оцінює фітопатологічний стан поля, забур’яненість посіву та готовність культури до збирання урожаю. Екран дисплею чітко відображував прямокутники ділянок з різним забарвленням, переважно відтінки червоного та зеленого. Червоний – це готові до збирання ділянки, зелені –  вегетаційний період ще не закінчився, поле не готове до збирання. Доречі, дрони вже з успіхом використовуються для внесення ЗЗР, в тому числі десикантів, мікродобрив тощо. ПП «Агрохім» може запропонувати таку послугу від своїх партнерів.

Економіка- основа будь-якого сучасного виробництва. «Syngenta» пропонує своїм клієнтам програми «Фінансових рішень», які стають дедалі  популярнішими серед агровиробників,  для забезпечння найбільш вигідного і ефективного використання власних і кредитних ресурсів див. за посиланням. 

«Фінансові рішення» від «Сингента»- найшвидший, найпростіший і найвигідніший варіант своєчасно забезпечити господарство свім необхідним.

«Агрі Флекс»,  «ХХL насіння 2022», «ХХL ЗЗР 2022»,  «Легко посівна» та «Форвардні програми» - ефективні і зручні варіанти  взаємовигідної співпраці з аграріями будь-якого рівня з метою досягнення максимально можливого успіху у виробництві врожаю і його збуту.

Програма «Агрі Флекс» надає можливість аграріям  вигідно продати с/г продукції на експорт з супроводженням від ТОВ «Сингента», купити ЗЗР за найвигіднішою передплатною ціною, а при зростанні цін на продукцію отримати додатковий прибуток за рахунок кореляції ціни.

«ХХL насіння 2022» та «ХХL ЗЗР 2022» мають такі переваги: продаж с/г продукції за преміальними цінами, простий спосіб передоплати за посівний матеріал і ЗЗР на наступний сезон, можливість зафіксувати курс гривні чи будь якої іншої валюти, продаж с/г продукції на експорт.

«ЛегкоПосівна» розроблена для надання пільгових кредитів для подальшої закупівлі за найвигіднішими цінами  ЗЗР і насіння компанії «Сингента» через банки-партнери.  Клієнт сам обирає валюту кредитування і період кредитування.

«Форвардні програми»

    Маєш знання – значить озброєний! Продовжуємо інформувати своїх партнерів про цікавинки, які відбуваться в аграній сфері і озброювати новими знаннями і досвідом.

 Агровідділ ПП «Агрохім»

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський

Валерій
Валерій

(096)484-68-36

Райони :

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський, Добровеличківський, Новоукраїнський, Бобринецький, Компаніївський, Голованівський