Технології: Новинки у світі обприскувачів

Новинки у світі обприскувачів

image post
  • Опубліковано:

    17 вересня 2018, 15:12

Сьогодні ми маємо досить насичений ринок техніки для захисту рослин. І щороку цей сегмент ринку доповнюється новинками — техніка вдосконалюється та поліпшується, щоб відповідати сучасним потребам та вимогам. Пропонуємо вашій увазі огляд останніх досягнень найвідоміших виробників техніки у сфері хімічного захисту рослин.

Обприскувачі RIO

Ексклюзивною особливістю обприскувачів RIO 3000 італійського виробника ІММ є автономна гідросистема, що робить їх унікальними на ринку України. Слід зазначити, що основний бак (ємністю 3450 л) зсередини має спеціальне покриття, що запобігає осіданню залишків робочого розчинуна стінках та сприяє повному й ефективному його використанню.

Крім основного бака, обрискувач має 300-літровий бак для промивання системи (основний бак та колектори),бачок для миття рук та 20-літровий бак для попереднього змішування пестицидів. Штанга обприскувача — чотири секційна, оцинкована, з робочою шириною 24 м. Для стабільної роботи в полі вона має навіску з механічним і гідравлічним компенсаторами, які вирівнюють штангу відносно рельєфу поля та запобігають її пошкодженню як на невеликих, так і на до сить значних швидкостях (15 км/год і вище). 

Препарат вноситься задопомогою чотири позиційних форсунок із чотирма різними видами розпилювачів, які надійно захищені від пошкоджень конструкцією штанги. За подавання рідини відповідає потужний насос відомої марки Annovi Reverberi, продуктивність якого становить 250 л/хв. Для полегшення управління обприскувачі комплектуються комп’ютером BRAVO 300, а за потреби — системою GPS-навігації. Маса обприскувача становить 2570 кг, а низько розташований центр вагидає змогу агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 к. с.

Порівняно з іншими обприскувачами аналогічного класу, RIO 3000 має високу продуктивність (швидкість обробки рослин за сприятливих умов досягає 15 км/ год!), тому може задовольнити потребу будь-якого господарства незалежно від розміру. Виробник надає дворічну гарантію на цю модель обприскувача.
Інтереси компанії на території України представляє ПП«Агрохім». Крім того, цей дилер пропонує також різноманітні причіпні італійські обприскувачі вентиляторного типу з потужними насосами та недуже поширеними в Україні реверсивними вентиляторами.

Зроблені в Італії за проектом ПП «Арохім», ці обприскувачі використовують не тільки за прямим призначенням — для захисту садів і виноградників, а й для дезінфекції приміщень пташників, оскільки вони укомплектовані нержавіючими фітингами.

Головна перевага одного із таких обприскувачів — RACING 3000 — нова реверсивна система вентиляції. Це інноваційна технологія, яка має низку переваг над традиційною: конструктивна особливість 900-міліметрового вентилятора дає змогу всмоктувати тільки чисте, без пилу та іншого сміття, повітря, яке розпилюється разом із хімічною скла до вою у протилежний від трактора бік. Обприскувач обладнується міцним поліетиленовим баком для робочої рідини об’ємом 3000 л із системою потрійного промивання,потужним (320 л/хв.) насосом (або двома спареними — до 560 л/хв) та спеціальними фор сунка ми (діаметром отворів розпилювачів 4 мм) для великого обсягу розпилення, які встановлено на тримачі з нержавіючої сталі. Утримує ці елементи конструкції надійна оцинкована рама підвищеної міцності.

Статья з журнала "Пропозиція".

для більш детальної інформації зателефонуйте нашим спеціалістам:

Тетяна
Тетяна

(098) 227-55-05

Райони:

Кіровоградський, Устинівський, Новгородківський, Світловодський, Олександрійський, Олександрівський, Знам'янський, Петрівський, Долинський, Онуфріївський